ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

’Çok güzel gösteriler’ Demirci’yi kahkaya boğdu

Manisa’nın Demirci ilçesinde 7 Lise okulu tarafından hazırlanan skeçler ile "Çok güzel gösteriler Demirci’ yarışmasında kahkaha tufanı yaşandı.

Eklenme:22.02.2020 / 18:57          Güncelleme:22.02.2020 / 18:57
Linkedin Google
Manisa’nın Demirci ilçesinde 7 Lise okulu tarafından hazırlanan skeçler ile "Çok güzel gösteriler Demirci’ yarışmasında kahkaha tufanı yaşandı.
Demirci Belediyesince organize edilen "Çok güzel gösteriler Demirci’ skeç yarışmasına ilçedeki tüm lise okulları kendi hazırladıkları özel skeç oyunları ile sahnede yer aldı.
Ticaret ve Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen skeç yarışmasına Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, eşi Güzide Selçuk, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat İnce, ilçe halkı ve öğrenciler katıldı.
Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı skeç programı 5 jüri üyesi tarafından değerlendirildi.
Yarışmanın finalinde, veliler yarışıyor skeci ile Anadolu Lisesi birinci, Şarkı Yarışması skeci ile Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci ve Külkedisi Kültekin skeci ile Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi üçüncü oldu.
Belediye Başkanı Selami Selçuk, "Bir ve beraber olmak, farklı etkinlikler düzenleyerek sosyal faaliyetlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Amacımız gençlerimizin öğrencilerimizin bu organizasyonlar ile özgüvenlerini kazanmaları ve kendilerini geliştirmeleridir. Gelecek yıllarda da bu organizasyonu gelenek haline getirerek sürdüreceğiz." dedi.
Skeç yarışmasında dereceye giren okulların ödülleri Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Okan Doğan tarafından verildi.
Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45