ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Yağmurun bozduğu yollarda belediye ekiplerinden yoğun mesai

Turgutlu Belediyesi son günlerde etkisini arttıran yağmur yağışı sebebiyle kullanımı zorlanan yollarda temizlik ve bakım çalışmasına devam ediyor. Özellikle kırsal mahallelerin ova yollarında yoğun bir çalışma yürüten ekipler, ayrıca yağmur sebebiyle trafiğe kapanan İzmir-Ankara asfaltının trafiğe açılması içinde yoğun çaba sarf etti.

Eklenme:19.06.2019 / 12:31          Güncelleme:19.06.2019 / 12:31
Linkedin Google
Turgutlu genelinde son günlerde etkisini arttıran yağışlar özellikle kırsal mahallerde ova yollarının kullanımını güçleştirdi. Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yağmurdan etkilenen yollarda temizlik ve bakım çalışmasına aralıksız devam ediyor. Çalışmaların özellikle kırsal mahallelerde yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Son günlerde ilçemiz genelinde yağışlar hayatı olumsuz etkilemiş durumda. Özellikle kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımız ova yollarını kullanmakta zorluk çekmekte. Bizlerde Turgutlu Belediyesi olarak son yağmurdan fazlasıyla etkilenen Yukarı Bozkır, Aşağı Bozkır, Irlamaz, Yayla, Avşar, Çampınar gibi mahallelerimizin yollarında temizlik ve bakım çalışmasına devam ediyoruz. Yağmurun etkisinin azalmasıyla birlikte yollar gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile daha da kullanışlı hale gelecek. Ayrıca yine Turgutlu Belediyesi olarak aşırı yağmurlardan dolayı trafiğe kapanan İzmir-Ankara asfaltının açılmasına ekiplerimiz yoğun bir çaba gösterdi. Yağışların etkisi azaldıktan sonra çalışmalarımız artarak devam edecek.” dedi.

Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45