ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

100’üncü güne coşkulu kutlama

Mektebim Koleji Manisa Kampüsü eğitim öğretime başladığı 100’üncü günü minik öğrencileriyle birlikte coşku içinde kutladı.

Eklenme:19.02.2020 / 11:15          Güncelleme:19.02.2020 / 11:15
Linkedin Google
Mektebim Koleji Manisa Kampüsü eğitim öğretime başladığı 100’üncü günü minik öğrencileriyle birlikte coşku içinde kutladı.
Manisa’da 2019-2020 eğitim öğretim yılında kapılarını açan Mektebim Koleji Manisa Kampüsü geride bıraktığı 100 günü coşkuyla kutladı. Kampüs Müdürü Mehmet kanca, kademe müdürleri ve sınıf öğretmenlerinin de katıldığı etkinlikte minik öğrencilerin mutluluğu gözlerine yansıdı.
İlk günden bu yana aynı heyecan ve enerjiyle okullarında 100’üncü günü geride bıraktıklarını kaydeden Kampüs Müdürü Mehmet Kanca, "Okulumuz ana sınıflarındaki 4 ve 5 yaş grubu öğrencilerimizle her günümüze bir etkinlik sığdırıyoruz. Bugünkü etkinlikte okulumuzun eğitim öğretime başladığı 100. günümüzü de coşkuyla kutladık. Daha nice 100’üncü günlere" dedi.
Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45