ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Sarıgöl’de ’İyi tarım uygulamaları’ kursu

Sarıgöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Sarıgöl Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin ortaklaşa düzenledikleri ’Meyve ve sebzede iyi tarım uygulamaları’ kursu açıldı.

Eklenme:18.02.2020 / 13:22          Güncelleme:18.02.2020 / 13:22
Linkedin Google
Sarıgöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Sarıgöl Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin ortaklaşa düzenledikleri ’Meyve ve sebzede iyi tarım uygulamaları’ kursu açıldı.
Sarıgöl’de 45 saat sürecek ’Meyve ve sebzede iyi tarım uygulamaları’ kursuna 21 kursiyer katıldı. Kursiyerler ’İş sağlığı ve güvenliği’, ’Kişisel hijyen’, ’İyi tarım uygulamaları’ konularında eğitim alacaklar.
Sarıgöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hasan Oruç, "Bölgemizin tarım alanı olması sebebiyle Sarıgöl Halk Eğitimi Merkezi olarak hedefimiz bölgemizdeki çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızı bilinçlendirmek. Yakın bir zamanda Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğümüzün desteği ile arıcılık Kursu açtık. Meyve ve sebzede iyi tarım uygulamaları kursumuz da ilk defa açtığımız bir kursumuz. Bu konularda İlçe Tarım Müdürlüğümüzle yakın işbirliği içindeyiz. Amacımız tarım ve hayvancılık alanında kurslar açarak vatandaşlarımızı bilinçlendirmek. Kurs sonunda kursiyerlere sertifika verilecek." dedi.
Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45