ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Alaşehir Belediyesinden pazarcı esnafına sıcak destek

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde her hafta salı günü kurulan semt pazarındaki esnaflar için Alaşehir Belediyesi tarafından çorba dağıtıldı.

Eklenme:18.02.2020 / 10:25          Güncelleme:18.02.2020 / 10:25
Linkedin Google
Manisa’nın Alaşehir ilçesinde her hafta salı günü kurulan semt pazarındaki esnaflar için Alaşehir Belediyesi tarafından çorba dağıtıldı.
Alaşehir Belediyesi kış aylarında evlerine ekmek götürebilmek için her hafta salı günü kurulan semt pazarlarında tezgah açan 750 esnafa çorba ikram etti. Sabah 7.30’da başlayan çorba dağıtımına Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu da katılarak esnafa hayırlı işler diledi. Çorba ikramından vatandaşların yanı sıra vatandaşlar da yararlandı. Her ay çorba ikramına devam edeceklerini belirten Başkan Öküzcüoğlu, "Her hafta salı günü kurulan semt pazarımızda ayda bir kere olmak üzere sabahları çorba dağıtacağız. Sabah soğukta pazarcılarımızın içlerini ısıtacağız" dedi.
Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45