ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Kent Konseyi Muhtarlar Meclisi toplandı

Turgutlu Kent Konseyinin alt meclisi olan ve Turgutlu tarihinde ilk kez kurulan Muhtarlar Meclisinin seçimli genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Yukarıbozkır Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz başkanlığa seçildi.

Eklenme:08.11.2019 / 15:55          Güncelleme:08.11.2019 / 15:55
Linkedin Google
Turgutlu Kent Konseyinin alt meclisi olan ve Turgutlu tarihinde ilk kez kurulan Muhtarlar Meclisinin seçimli genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Yukarıbozkır Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz başkanlığa seçildi.
Turgutlu Belediyesi Etkinlik Merkezinde gerçekleşen Kent Konseyi Muhtarlar Meclisi genel kuruluna Kent Konseyi başkanı Fehmi Gülen, Muhtarlık İşleri Müdürü Aydın Lenger ve 33 mahalle muhtarı katıldı. Açık oylama ile seçim yapılmasına karar veren mahalle muhtarları, Yukarıbozkır Mahalle muhtarı Mustafa Yılmaz’ı aday olarak gösterdi ve oy birliği ile kabul edildi. Başkanlık seçiminin yanı sıra 5 asil, 5 yedek olmak üzere yürütme kuruluna 10 üye seçildi. Çepnidere Mahalle Muhtarı İnan Girgin, Avşar Mahalle Muhtarı Yunus Gürbüz, Musacalı Mahalle Muhtarı Sait Sezgi, Çepnibektaş Mahalle Muhtarı Hamza Turan, Subaşı Mahalle Muhtarı Sami Tezcan, Acarlar Mahalle Muhtarı İsmail Bozefe, Yeni Mahalle Muhtarı Yalçın Bostancı, Karaköy Mahalle Muhtarı Ali Süzer, Kuşlar Mahalle Muhtarı Mehmet Yaşar, Karaoluk Mahalle Muhtarı Mustafa Arın Kent Konseyi Muhtarlar Meclisi yürütme kuruluna seçildi.
Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kent Konseyi Başkanı Fehmi Gülen, mahallelerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını birebir bilen ve yakinen takip eden mahalle muhtarları aracılığıyla vatandaşların her anında yanlarında ve her türlü ihtiyaçlarında destek olunabileceğini vurgulayarak, kurulan muhtarlar meclisinin önemine dikkat çekti.
Muhtarlar Meclisi Başkanlığına seçilen Mustafa Yılmaz, “Bana olan güveninizi boşa çıkarmayacağım, hep birlikte çok güzel işlere imza atacağız.” dedi.
Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45