ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Manisa Büyükşehir Badminton Takımı derecelerle döndü

Manisa Büyükşehir Belediyespor Badminton Takımı, Ankara’da düzenlenen ’11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonasından derecelerle döndü.

Eklenme:21.10.2019 / 16:34          Güncelleme:21.10.2019 / 16:34
Linkedin Google
Manisa Büyükşehir Belediyespor Badminton Takımı, Ankara’da düzenlenen ’11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonasından derecelerle döndü.
42 ilden 146 kulüp ve 504 sporcunun katılım sağladığı şampiyonada, kulüp sporcularından Elif Kayıalp ve İsmail Samet Bülbül karışık çiftler kategorisinde Türkiye 2’ncisi, Ali Hamza Doğan ve İsmail Samet Bülbül ise çift erkekler kategorisinde Türkiye 3’üncüsü oldu.
Türkiye Badminton Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve 17-20 Ekim 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen ‘11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonasında, Manisa Büyükşehir Belediyespor Badminton Takımı, 6 sporcu ve 1 antrenör ile şampiyonaya katılım sağladı. Elif Kayıalp ve İsmail Samet Bülbül, karışık çiftler kategorisinde Türkiye 2’ncisi olmayı başardı. Ali Hamza Doğan ve İsmail Samet Bülbül ise çift erkekler kategorisinde Türkiye 3’üncülüğü derecesini elde ettiler. Antrenör Hatice Tokmakçı da antrenör sıralamasında Türkiye ilk 3’ünde yer aldı.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Badminton Takımı antrenörü Hatice Tokmakçı, Ankara’da katıldıkları şampiyonada Manisa’nın ve kulübün adını başarıyla duyurdukları için mutlu olduklarını söyleyerek, “Desteklerinden dolayı başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyoruz. Kafilede yer alan ve küçücük bedenlerinde, kocaman yürekleriyle mücadele veren tüm sporcularımızı kutluyorum. Başarılarımız artarak devam edecektir” ifadelerini kullandı.
Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45