ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Diktikleri kıyafetleri görücüye çıkardılar

Yunusemre Belediyesi Fevzi Çakmak Hanımlar Lokali ve Meslek Edindirme Kursu’nda dikiş kursu gören hanımlar, diktikleri kıyafetleri görücüye çıkardı. Birbirinden güzel kıyafetler diken kursiyerler, tasarımcıları aratmadı.

Eklenme:22.08.2019 / 15:50          Güncelleme:22.08.2019 / 15:50
Linkedin Google
Yunusemre Belediyesi Fevzi Çakmak Hanımlar Lokali ve Meslek Edindirme Kursunda dikiş kursuna katılan bayanlar bir yandan yeni bir hobi edinirken; bir yandan da aile bütçelerine katkı sağlıyor. Kursiyerler kurs süresince yaptıkları ürünleri lokalde beğeniye sundu. Sergiyi gezen Belediye Başkan Yardımcısı Şaver Yüksel, Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz kursiyerlerle de bir araya geldi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Kurs Eğitmeni Şükran Öndeş hanımlarla birlikte güzel kıyafetler tasarladıklarını belirtti. Başarılı bir kurs dönemi geçirdiklerini anlatan Öndeş, “Buradaki kıyafetler 25 kursiyer ile yapıldı. Yoğun bir çalışma sürecinden geçtik elbette. Bu tür kurslarla hanımlar bir yandan hobi edinirken; bir yandan da ev ekonomilerine katkı sağlıyorlar” diye konuştu.
Kursiyerlerden Seher Yıldırım kursta çok şey öğrendiğini belirtirken; kursa katılan Fatma Çelik ise duygularını şu sözlerle anlattı: “Burada birçok kursa geliyorum. Bu kurslar bizler için oldukça faydalı oluyor. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.”

Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45