ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Salihli, Kuru Üzüm Festivaline hazırlanıyor

Manisa’nın Salihli ilçesi ilk kez gerçekleştirilecek olan 1. Çekirdeksiz Kuru Üzüm Şenliği ile geleneksel hale getirilmesi planlanan dev bir festivale hazırlanıyor.

Eklenme:22.08.2019 / 15:40          Güncelleme:22.08.2019 / 15:40
Linkedin Google
Salihli Belediyesi, Ticaret Borsası, Ziraat Odası ve TARİŞ’in önderliğinde 4-5 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 1. Çekirdeksiz Kuru Üzüm Şenliği’nin tanıtımı yapıldı. Tanıtım toplantısında konuşan Salihli Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, “Bugün bir ilke daha imza atıyoruz. 4-5 Eylül tarihlerinde 1. Çekirdeksiz Kuru Üzüm Şenliği ve Kurtuluş Günü etkinlikleri düzenleme kararı aldık. Amacımız ilçemiz halkına ve misafirlerimize güzel 2 gün yaşatmak, hem de çekirdeksiz kuru üzümümüzün adını duyurmak. Bu şenliği Alaçatı’nın ot festivali gibi geleneksel hale getirmek istiyoruz. Bu festivalimizden dolayı başta Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Festivalin Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Zeki Kayda “1. Çekirdeksiz Kuru Üzüm Şenliği ile ilçemizin kurtuluş günü coşkusunu hep birlikte yaşayacağız. 1.Çekirdeksiz Kuru Üzüm Şenliği’ne tüm hemşehrilerimizi davet eder katılımcılarımıza verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45