ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL DÜNYA SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT İLÇELER
SON DAKİKA :

Minik kalpler iyilik elçisi oldu

Sarıgöl Atatürk Ortokulu’nun öğrencileri tarafından ’İyilik elçilerinin yardımlaşma kermesi’ adı altında okul salonunda dayanışma kermesi düzenlendi.

Eklenme:14.03.2019 / 12:35          Güncelleme:14.03.2019 / 12:35
Linkedin Google
Öğrenciler annelerinin evlerinde hazırlattıkları gıda maddelerini okul arkadaşların açtıkları sergi ile arkadaşlarını satış yaptılar.
580 öğrencisi olan Sarıgöl Atatürk Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Hürriyet Öncü, Ebru Köse ve Özel Eğitim Öğretmeni Hafize Temirkaya başkanlığında başlatılan kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Türkçe Öğretmeni Hürriyet Öncü, "Okulumuzda değerler eğitimi kapsamında bu ay iyilik ayı olarak belirledik. Okulumuzdaki ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz ve LÖSEV yararına yardım kermesi düzenledik. Tüm emekleri öğrenciler hazırladı. Okulda açılan kermes sergisi ile okul öğrencilerimizin satışına sundu. Elde edilecek gelirle ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz ve LÖSEV yarında kullanılacak." dedi.

Etiketler :
Copyright © 2015 ManisaObjektifHaber.com İHA abonesidir.
www.ManisaObjektifHaber.com
info@ManisaObjektifHaber.com
Rss Mobile @ManisaObjektifHaber /ManisaObjektifHaber

Manisa Valiliği Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehzadeler Belediyesi Yunusemre Belediyesi Manisa Emniyet Müdürlüğü Celal Bayar Üniversitesi Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM İhlas Haber Ajansı

Kurumsal

Künye İletişim Reklam

Yayın İlkeleri

Yayın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir Yazıların Sorumluluğu Yazarlarına Aittir

Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45